• (התנתק)
רכזי השתלמויות - ייעוץ ומידע
מורה יקר/ה,
לרשותכם פרטי מידע ויצירת קשר של היחידות לפיתוח מקצועי והשתלמויות, ניתן לפנות אליהם בכל בקשה, שאלה וייעוץ בנושא ההשתלמויות. 

נילי ציוני, יו"ר מחלקת פיתוח מקצועי והשתלמויות.

רכזי השתלמויות אזור השתלמויות מועדי הייעוץ יצירת קשר פקידת המחלקה
סיגלה גולדפרב ת"א, ראשל"צ ויבנה  ימי א'-ה'  09:00-17:00
בתיאום מראש
טלפון 03-7106739
פקס: 03-5667698
SigalaG@igm.org.il
שרית גבאי
טלפון: 03-7106740
Saritg@igm.org.il 
טובה אגוז כפר סבא, פתח תקווה, נתניה והשרון ימי ג' 08:00-12:00
ימי ה' 14:00-17:00
בתיאום מראש
טלפון: 09-7890604
פקס: 09-7890608
tovae@ign.org.il
 
אלי משה ירושלים ומודיעין ימי א',ג',ד',ה'- 08:00-14:00
יום ב'- 10:00-17:00 
מודיעין יום ד'- 10:00-13:00 
בתיאום מראש
טלפון: 02-6222464 
פקס: 153-26222464
Elim@igm.org.il
איילה אמסלם
טלפון: 02-6222464
Ayalaa@igm.org.il
עינת רפאלי חיפה והסביבה ימי ב'-ה' 09:00-17:00 
בתיאום מראש
טלפון: 04-8141006
פקס: 04-8554114
Einatr@igm.org.il
אורטל דן
טלפון: 04-8141007
פקס: 04-8554114
Ortald@igm.org.il
אורית בקרמן אשדוד, אשקלון והדרום ימי ב', ג', ד'
08:30-16:00 בתיאום מראש 
טלפון: 08-9577804
פקס: 08-9577808
OritB@igm.org.il
 
מגי שלו באר שבע והנגב ימי א'-ד' - 08:30-16:00
בתיאום מראש
טלפון: 08-9764829
פקס: 08-6272573
Maggys@igm.org.il
מזל שוב
08-9764830
MazallS@igm.org.il
גבי הורנונג כרמיאל והסביבה ימי א'-ג', ה' 8:00 - 16:00
בתיאום מראש
טלפון: 04-6493423
פקס: 04-9119728
Gabih@igm.org.il
חני מלכא
טלפון: 04-6493426
HaniM@igm.org.il 
מחמוד שאקר חוואשנה  נצרת והסביבה   טלפון: 04-6084316
פקס: 04-6562579
MahmodA@igm.org.il